Contact

 

Algemeen Bibliowijzer Overijssel

 

Rijnbrink
www.rijnbrink.nl

 E bibliowijzer@rijnbrink.nl
   

Contactgegevens per bibliotheek

 

Bibliotheek Borne
www.bibliotheekborne.nl

 

Contactpersoon
Ina van der Beek(Coördinator Jeugd en Onderwijs)
ina.vanderbeek@kulturhusborne.nl

Bibliotheek Dinkelland
www.bibliotheekdinkelland.nl

 

Contactpersoon
Bert Jaspers (primair onderwijs)
T 0541 351710
e.jaspers@bibliotheekdinkelland.nl

Bibliotheek Hardenberg
www.bibliotheekhardenberg.nl

 

Contactpersonen
Daniëlle Rooij (specialist 0-4 jaar en 4-12 jaar)
T 0523 280015/270271
danielle.rooij@bibliotheekhardenberg.nl
  Iena Redeker (specialist 4-12 jaar en 12-18 jaar)
T 0523 280014/270271
iena.redeker@bibliotheekhardenberg.nl

Bibliotheek Twenterand
www.bibliotheektwenterand.nl

 

Contactpersoon
Ria van der Wielen (coördinator educatie)
T 0546 562385/659365
r.vdwielen@bibliotheektwenterand.nl

Bibliotheek Zwartewaterland
www.bibliotheekzwartewaterland.nl

 

Contactpersoon
Lisanne Schrijver (Leesspecialist Jeugd en Onderwijs)
T 06 26134931
L.schrijver@bibliotheekzwartewaterland.nl

De Bibliotheek Hengelo
www.bibliotheektwente.nl

 

Contactpersonen
Astrid van Dam (Consulent Educatie)
T 074 2452560 / 06 23474308
a.vandam@bibliotheekhengelo.nl
  Peter Bonekamp (Consulent Educatie 0-4 jaar)
T 074 2452589 / 06 20183524
p.bonekamp@bibliotheekhengelo.nl

De Bibliotheek Hof van Twente
www.bibliotheektwente.nl

 

Contactpersoon
Gera Vehof (Consulent onderwijs)
T 0547 273493
g.vehof@hofbibliotheek.nl

De Bibliotheek Kampen
www.bibliotheekkampen.nl

 

Contactpersonen
Dieuwke de Goede (specialist 4-18 jaar)
T 038 3331828
ddegoede@bibliotheekkampen.nl
  Marjan Albers (specialist 0-4 jaar)
T 038 3331828
malbers@bibliotheekkampen.nl

De Bibliotheek Oldenzaal
www.bibliotheektwente.nl

 

Contactpersoon
Dyonne Aberson (Programmeur Jeugd & Onderwijs)
T 0541 512516
dyonne.aberson@bibliotheekoldenzaal.nl

De Bibliotheek Rijssen Holten
www.bibliotheekrijssenholten.nl

 

Contactpersonen
Marga Schaafsma (specialist 0-12 jaar)
T 0548 513431
educatie@bibliotheekrijssenholten.nl
  Rianne van den Berg (Team Jeugd en Onderwijs)
T 0548 513431
riannevandenberg@bibliotheekrijssenholten.nl

De Bibliotheek Staphorst
www.bibliotheekstaphorst.nl

 

Contactpersoon
Lisanne Schrijver (Leesspecialist Jeugd en Onderwijs)
T 06 26134931
L.schrijver@bibliotheekzwartewaterland.nl

De Bibliotheek Wierden
www.bibliotheekwierden.nl

 

Contactpersoon
Brenda Exterkate (Specialist Jeugd & Onderwijs)
T 0546 572784
B.Exterkate@bibliotheekwierden.nl

ZINiN Bibliotheek
www.zininbibliotheek.nl

 

Contactpersoon
Jolande Broens (Jeugdspecialist)
jolandebroens@zinin.com